Deventer – RVL InstalTech en installatieadvies is sinds 04 november 2019 Bronzen Kruis Vriend geworden van de SVD!

Nieuwe Bronzen Kruis Vriend voor SVD!

*Bronzen Kruis Vriend*

Robert Vloedgraven is zelf veteraan en wil graag met zijn bedrijf respect, waardering en erkenning tonen door middel van een geweldige donatie aan onze stichting. Waar de SVD natuurlijk ontzettend blij mee is!

RVL Installatietechniek verzorgt het projectmanagement van projecten gericht op nieuwbouw en renovatie. Robert adviseert, ondersteunt en begeleidt bouwtrajecten in de aanbestedingsfase, ontwerpfase of realisatiefase.

Kijk voor meer informatie op: www.rvlinstaltech.nl.
Of mail voor vragen naar: info@rvlinstaltech.nl.

Ook vriend van SVD worden? Neem gerust contact op met een vrijwilliger van de PR via: pr@stichtingveteranendeventer.nl.
Of bekijk onze mogelijkheden en pakketten hier.

Please follow and like us: